| AnemonaP a întrebat:

Ce cadou de Craciun i-as putea face iubitului meu? Este primul nostru Craciun de cand suntem impreuna,a spus ca nu vrea ceva scump,nici haine, ceva sa ii cumpar sau un gest prin care ii voi aminti mereu de mine. Ce sa ii cumpar sau sa ii fac?

3 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Mergeti intr-un loc doar voi 2, singuri, la o cina romantica departe de aglomeratia orasului.
Sau da-i o ciocolata. laughing

| AdelaElena88 a răspuns:

Ma gândesc ca un portret desenat cu voi ar fi un cadou frumos, însă ar fi trebuit sa te gândești mai din timp, e deja Crăciunul.

| Sorryeees a răspuns:

Puteti face o poza impreuna si te duci si o scoti. Eventual o pui si in rama.Ar fi un super cadou, si cu siguranta iar placea.ASA ISI VA AMINTI MEREU DE TINE CAND SE VA UITA LA POZA