| anonim_4396 a întrebat:

ce condiiti trebuie sa indeplinesc pentru a merge la liceul militar din Alba Iulia? ce trebuie sa fac ca sa ma inscriu?
funda big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Trebuie sa ai media 10 la sport! Si medii intre 7-10 la celelalte materii dar de asta depinde si cu ce medii se intra la liceu. Apoi am auzit de la profesoara mea ca e o proba eliminatorie din sport! Deci trebuie sa ai o conditie fizica buna, sa faci mult sport si sa mananci sanatos pentru a "rezista". Cam atat stiu eu. Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa ai media minima de inscriere, la examenul medical sa nu reiese vreo afectiune cronica sau defect fizic.E bine sa ai o conditie fizica buna, pentru ca proba sportiva este eliminatorie.