| Anonim2796 a întrebat:

Ce costume de baie se poarta in 2017? Imi puteti da link. Multumesc♡

Răspuns Câştigător
| Borsecuț a răspuns:

In general ce gasesti aici se poarta, sau este foarte popular mai ales prin tari ca America. Nu stiu insa daca se face transport pana in Romania dar iti poti macar forma o idee despre cum arata modelele:
https://www.fashionnova.com/collections/swimwear

1 răspuns:
| Audrey1912 a răspuns:

Sincer, nu conteaza ce se poarta, poarta ce-ti place tie. Spre exemplu, acum sunt la moda piesele cu multe bretele ceea ce nu e foarte avantajos daca ai si piele pentru ca pare ca te reversi peste ele chiar daca esti in forma. Eu una as purta si un costum din ala rosu dintr-o piesa ca in Baywatch si asta era in anii '90.