| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa fii o fata de cartier. Multi imi spun ca sunt o fata de cartier.

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Adica esti mai baietoasa, injuri si ai caracteristicile unui baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiat cu trup de fata, genul de baiat care ar fi mort dupa tine e masochistul laughing

| Flory1243 a răspuns:

Un om neserios care isi traieste viata pe o cale putin normala si cu multe riscuri/prostii. Poate sa fie si fata de cartier care sta acasa si iese doar sa faca sport, nu are prieteni si arata bine viseaza la un tip cumsecade.