| Andreyuyu a întrebat:

ce marime credeti ca ar trebuie sa aiba penisul unui baiat barbat asa in fine. Nu va bateti joc ca mai sunt si sa nu credeti ca sunt complexat sau impotent sau alte chestii. OK mersi ca incercATI.

3 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Hay frate...asta e un site pentru a pune intrebari calumea.nu ca sa iti bati thu jocoh go on
ce nu`ti convine?raised eyebrows
ia intreaba`l pe taicatu`
ce ne pui pe noi sa raspundem la tampeniile astea?
nu`ti convine marimea? du-te la doctor sau iat`i din astea de cresterea p***i
succes!winkingsi poate nu mai pui intrebari stupide!

| SimoooSven a răspuns:

Normal ca votezi stupid.raised eyebrows. poate pentru ca esti dus!straight face
revinoti! ti-am zis nu e un site pornowinking

| littleANGEL_3001 a răspuns:

ce zici de 22 + bila smug... au doamneeelaughingrolling on the floor