| Andreyuyu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare in general baieti dar si pentru fete ce marime credeti ca ar trebui sa aiba penisul unui barbat sau baiat in fine. Va rog nu va bateti joc.Si sa nu credeti alte lucruri ca as fi impotent sau cas complexat.

Răspuns Câştigător
| andreipirca a răspuns:

Sunt putine femei care accepta un barbat cu dimensiuni de peste 20-22 cm. Stiu ca auzi de la baieti mai mari ca trebuie sa ai pensiul cat mai mare, dar sunt tampenii de frustrati care nu se pricep sa-si satisfaca partenerele (fiindca sunt prea prosti) si atunci dau vina pe dimensiuni.

Vaginul unei femei are lungime de 9-10 cm, putand fi perfect satisfacuta cu un penis de aceasta lungime. Pana pe la 18 cm e placut, dupa aceea e dureros. Fie barbatul trebuie sa fie foarte atent, sa penetreze numai partial, sa se miste incet si sa nu se dezlantuie niciodata, fie trebuie sa-si gaseasca o femeie cu un vagin foarte larg. Majoritatea tipilor care au penisul de peste 20 de cm ajung sa accepte langa ei orice femeie, numai sa se potriveasca in pat. altii raman singuri toata viata fiindca nici unei femei nu-i place sa simta durere in loc de placere.

am intalnit mai multi barbati prea dotati. Toti isi considerau penisul prea mare un handicap. Unul mi-a spus ca este foarte nefericit: are o iubita mahalagioaica care i-a alungat toti prietenii si i-a stricat relatiile cu familia, pe care o uraste uneori, dar care este singura femeie cu care poate face sex fara grija de a o rani.(fundita?)

9 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Dupa parerea mea edepinde si de varsta
as clasifik km asa

15 ani-14 cm
18 -18 cm
eventual sa ajunga pana la maximum 19, 20 in timpul excitarii.

| Sperman a răspuns:

Pentru un alb 22 maxim. laughing
Pentru o cioara 30. laughing

| dAN_9549 a răspuns:

Eu am citit undeva ca vaginul unei femei se poate obisnui cu un penis de 20-22 cm
acum tragi tu concluziile!

| Cutit a răspuns:

La 13 ani majoritatea baietilor are 16 cm laughingda u ce crezi ca fetele se uita la penis cum se uita baieti la sani?

| zoryanna a răspuns:

Pai nu stiu... daca spun ca nu marimea conteaza ma faci amalfabeta ca nu stiu sa citesc asa ca eu zic ca intre 13-15 e perfect dar sa si stie sa se mise
sper ca te ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13-18 cm in stare erecta e media. (pana in 20-22cm pentru albilaughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreyu nu conteaza lungimea penisului intr-o relatzie. Ce-s cu intrebarile astea?

| Andree a răspuns:

14-15 cm

| LonelyNoMore a răspuns:

Ipotent*
15-16