| trocki1238238409238409 a întrebat:

Ce parere aveti(sau daca stiti oficial) se va incepe la scoala din 10 ianuarie cand se termina vacanta de iarna sau se va incepe din semestrul 2 adica din 8 februarie?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!

Din pacate (sau din fericire) (sau chiar indiferent) nu putem sa iti spunem sigur aceasta informatie. Daca ar fi sa inceapa, sigur ar trebui deja din semestrul 2, nu ar avea rost sa mergeti si in acest semestru, mai ales ca mai este putin si se termina.

Dar si asa, este doar o posibilitate, nu este nimic garantat.
Numai bine si bafta sa ai! ^_^

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Probabil.

| Mihaita2002 a răspuns:

Probabil din ianuarie, daca nu le mai vin idei celor de la conducere.