| TnCristinaa a întrebat:

Ce pot sa fac in vacanta? (exemple de carti interesante,filme, seriale etc) Dau FUNDA!
Vreau sa fac ceva folositor.

2 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Sunt foarte multe lucruri frumoase de facut in acanta de vara.
Iti recomand sa ieis cu prietenii tai sa te distrezi,sa mergi pe la tara,la padure.
Iti recomand serialele:Breaking Bad,The House Of Cards,Studenti part-time,ocupa ceva timp ele.
Ca filme iti recomand:LOL, Lupul de pe Wall Street, Burlaci intarziati, Orasul fara legi.
Carti poti citi Robinson Crusoe, e foarte frumoasa.Serialele si filmele legasesti pe voyo.ro si seenow. Abonamentele nu sunt scumpe.
Sa ai o vacanta frumoasa, si o viata la fel.
Peace!