| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...ce program de editat poze stiti si daca se poate un tutorial in care sa editez cosurile (azi mi-am facut cateva poze in care mi se vad cosurile de pe fata) crying arata inestetic.
Funda

4 răspunsuri:
| Hardsky1 a răspuns:

Pot sa te intreb de ce vrei sa le ascunzi?
Cand de fapt tu esti, de ce sa te ascunzi in spatele unui ten perfect ...nu o sa inteleg niciodata chestile de genul asta
ON: Program poti sa editezi cu photoshop cu cateva tutoriale pe yt, sau poti sa incerci sa dai luminozitatea mai tare sau ceva efecte sa nu se observe

| HubaBuba27 a răspuns:

Picasa 3winking

| pixel347 a răspuns:

Photoshop cs5 il folosesc si eu sa editez poze cand ma plictisesc, si gasesti si multe tutoriale pe youtube chiar este unul despre cum sa stergi cosurile de pe fata. Iata si link-ul http://www.youtube.com/watch?v=fmZHNNbFAWI