| anonimathebest a întrebat:

Hey, TPU, ce scenete amuzante pentru scoala mai stiti? am nevoie pentru sfarsit de an sa gasesc ca fac parte din,, sefia clasei"si asa pica tot greul pe mine.va rog mult! la cea mai interesanta ii dau funda, iar la celelalte le dau folositor.mersi anticipat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Este in regula daca are o parte in engleza? [cam jumatate] oricum, sceneta este foarte amuzantalaughing
Daca te intereseaza ma gasesti la id-ul:
o_adriana_t

| Adry05 a răspuns:

Va rog frumos numai trimiteti mesaje pe mess despre sceneta.
1. deja o sa ajunga prea cunoscutalaughing
2. nici nu stiu pe unde o mai am
O zi buna in continuare, dragilor!happy

| TeodoraCristina a răspuns:

Bună! Eu am făcut o sceneta cu parodia de la Scrisoarea a-III-a.Şi ne+a pus 10. Succes. Sper sa iasă foarte bine happy

| NyCoLeTaaa a răspuns:

Buna. Eu am facut anul trecut,, Doua loturi,,. Eu am jucat in rolul lui Lefter Popescu. Iti dai seama, o fata imbracata in costum de barbat, cu mustata, spargand la farfurii... super tare.

| anonimathebest explică:

Va multumesc, dar trebuie sa fie scurte si in romana(dar poate vb cu profa de engleza, adry05 si atunci te contactez)

| anonimathebest explică:

Dar va rog sa-mi dati si un link cu textul, ca s stiu replicile