| Flor1N94 a întrebat:

Ce ziceti se merita sa cumpar Samsung wave 575? stiu ca problema e cu sistemul de operare BADA ...deci astept cateva pareri...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena a avut asa ceva! Daca iti place si vrei neaparat ceva de genul, am un telefon pentru tine:Samsung gt-s 5260 STAR 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apropo:E un telefon bun si Samsung wave 575

| Flor1N94 explică:

Dar de LG Optimus Net, ce parere ai? avand in vedere ca are sistem de operare Android 2.3 si ram 515MB mi se pare care ar fi mai bun Samsung wave 575 sau LG Optimus Net, unu'l din astea doua sa aleg...