| Seby1994 a întrebat:

Cine se joaca Farmerama sa ma bage si pe mine la prieteni ca am numai buruieni si nu mai am loc pentru copaci. ID farmerama: Cseby2010. DAU FUNDA+ VOT cool Scuzati categoria dar aici vad ca toata lumea raspunde big grin

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Te adaug eu pe zeepinkstar happy

5 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Nu exista userul "Cseby2010" happy

| Seby1994 explică (pentru ZeePinkStar):

Probabil din cauza ca nu am mai intrat de 1 an si ceva. Dar ia incearca Cu litere mari. CSEBY2010. daca nu adauga @yahoo.com. mi se pare ca trebuie sa pui adresa de e-mail

| ZeePinkStar a răspuns (pentru Seby1994):

Buna happy
Nu merge happy
Adauga-ma tu daca vrei, o sa fie mai usor happy
Contul e : zeepinkstar

| Seby1994 explică:

Level 83? surprise

| ZeePinkStar a răspuns (pentru Seby1994):

Da, nu te stresa ca joc de ani buni laughing O sa-ti dau accept cand intru pe joc happy