| мιcнєℓℓє a întrebat:

Cu ce e mai sigur sa mergi la mare? Cu trenul sau cu autocarul?happy.Nu stiu cu ce sa ma duc anul acesta.Imi este cam frica totusi pe tren sa nu fie..betivani sau cv de genul acesta.Iar cu autocarul imi este frica sa nu faca accident ca am vazut si la Tv.laughing.Ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Rebecaaaa a răspuns:

Eu am fost si cu trenul si cu autocarul, dar trenul este cea mai buna alegere. A fost o experienta foarte frumoasa atat pentru mine cat si pentru prietenii mei. PS: noi am ales un loc mai retras.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te cu avionul ca e cel mai sigur/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trenul, trenul, hai nu mai fugi de el, că dacă vrei siguranță, nimic nu e mai sigur decât trenul! laughing În legătură cu bețivanii din trenuri, ți-am zis, nu alege trenuri Personale/Regio(cele mai ieftine) și n-ai treabă!

Răspuns utilizator avertizat