| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre betivani?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gunoaie umane fara pic de respect fata de banii

| T0T a răspuns:

Oameni fericiți.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu trebuie sa fii de acord dar cei care beau au o problema de a comunica si de a se integra armonios in societate.

Răspuns utilizator avertizat
| aCek1ng a răspuns:

Oamenii care au ajuns "betivani" au ajuns asa din diferite motive nu poti zice ca un om s-a nascut "betivan".
Odata ce simti ca o iei razna si cazi in patima alocoolului nu prea mai ai ce face, este foarte greu sa iti revii la normal, si motivele sunt multe.
Oamenii acestia au fost incercati de soarta si au cedat, nu i-au putut tine piept.