| Meryn a întrebat:

Cu ce fel de aparat se poate realiza o poza ca asta :
https://www.facebook.com/....../photo.php

P.S. si cam ce pret are :D

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Poza a fost editata

| DarQueen a răspuns:

Lăsând aparatul deoparte, care poate fi atât unul compact cât și unul DSLR, poza a suferit editări. Practic Photoshop-ul e soluția.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff