| Jhonny312 a întrebat:

Hey,TPU! Cum ati reactiona daca un prieten mai prapadit ar ajunge sa joace in filme(fast and furios,iron man, avengers(orice)), adica ideea este...care ar fi reactia voastra daca ar ajunge star de cinema. Vreau cat mai multe reactii...Thx

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

M-as mira, iti dai seama, apoi daca a jucat bine l-as admira, daca nu, nu. N-am treaba ca era "prapadit" daca acu a ajuns bine, bravo lui, important e sa fi ajuns pe meritul lui.

| Violleta2022 a răspuns:

L-as felicita pentru ambitia si munca depusa, ca sa ajunga acolo unde a ajuns. M

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai prima data as avea sentimentul acela de invidie, dupa mi-ar trece si i-as da un telefon sa il felicit pentru reusita si l-as intreba gen"cum e sa fi vedeta? cum e la Holywood? din astea.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

L-as felicita

| asdf2kpower a răspuns:

Păi depinde. Dacă aș avea o viață din toate punctele de vedere mai bună ca el, nu aș avea ceva. Dar dacă el e mai prăpădit decât mine, m-aș oftica în sensul că el care era mai prost ca mine a ajuns mai bine (nu neapărat că a ajuns vedetă și dacă ar fi ajuns bine financiar. nu totul se rezumă la celebritate ci la orgoliu)

| Insideb0i a răspuns:

Eu ca persoana in orice caz n-as rade de el. l-as admira pentru ca a ajuns departe. pentru ca pot spune ca daca ajungi sa joc in productii hollywood ai ajuns departe. si cred ca m-as simti si norocos ca am un prieten vedeta laughing mai multe nu stiu ce sa spun.