| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa am mai multe likeuri pe facebook la poza de profil?
Funda si vot

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Pentru ce?

Pariez că dacă ţi-a poza fundul ai avea o grămadă de like-uri.

O fată frumoasă e frumoasă şi dacă are mai puţin de 30 de like-uri şi nu mi de like-uri.

Să lăsăm aberaţiile ăstea că majoritatea care au mii de like-uri ori îşi modifică poza în cât să nu o recunoşti pe stradă ori îşi pozează formele.

Desigur, mai sunt şi persoane frumoase cu multe like-uri dar nu vreau să generalizez

| Ciocolataa20 a răspuns:

Foloseste official liker

| zitiala a răspuns:

Trebuie sa adaugi cat mai multe persoane in lista ta de prieteni si apoi le dai tag si o sa te urasca toata lumea:}