| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Hey TPU,
cum poti sa te inveti sa faci asa ceva http://content.foto.mail.ru/mail/kyzma-kyzmi4/_answers/i -1815.jpg am incercat sa intorc cum numai n-am intors limba si nu mi se primeste, trebuie un antrenament ceva pentru asta? cel mai bun raspuns [funda] :D

1 răspuns:
| Florin1303 a răspuns:

In primul rand, nu toate persoanele pot face asta.Iar cele care pot totusi au neboie de antrenament. Daca tu esti sigur(a)(nu sunt sigur ca esti baiat sau fata, scuze.)ca o poti face continua sa te antrenezi(sau incepe) si vei reusi. Sper ca te-am ajutat si o sa-mi dai funda...