| FazZeruL a întrebat:

Cum sa atrag o fată cuminte (din ambele puncte de vedere)?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Depinde ce vrei de la ea don...sa fiu sincer, daca vrei doar sex sau vrei sa iti bati joc de ea mai bine o lasi in pace. Dar daca stii sa o respecti, sa ai grija cu ea si de ea, atunci pur si simplu nu renunta la ea, fetele cuminti de obicei te resping si te evita, dar incep sa-ti dea atentie daca vad ca insisti, pentru ca vad ca iti pasa si spune-i ca nu vrei sa ii faci rau sau ceva, fii sincer cu ea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind tu însuţi. Fetele cuminţi în general n-au fiţe şi toane. Intră în vorbă cu ea, arată-i că e ceva de capul tău.
Dă-i mereu atenţie, fi mereu prin preajmă când are nevoie, şi sigur va începe să simtă ceva pentru tine.

| giony54 a răspuns:

Printr-un comportament la nivelul ei, fara jigniri, etalari de forta si altele.Sa fii corect cu ea si sa nu o dezamagesti prin comportamentul tau.

| SpookyKid a răspuns:

Incearca sa gasesti lucruri in comun laughingcunosc multe persoane asa si cam majoritatea cauta o relatie serioasa