| Mally98 a întrebat:

Hey TPU

Cum sa fac pe facebook sa imi apara anumite persoane Sora frate verisor etc?
Dau funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| вεвїŧѕά a răspuns:

Buna :* Dai la Profil->profilul meu -> Prieteni si familie -> Adauga->Pui numele unei pers->selectezi tu ce vrei [sora,frate, mama, tata]-> Salveaza modificarile si gata:d.

7 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Facebook.com -> Porfil -> Editeaza profilul -> Prieteni si familie
Acolo faci tu cum vrei. kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Manuela_9985 a răspuns:

SALUT:*

Pe pagina ta de facebook sub poza ai asa:
Informatii
Fotografii
Notite
Prieteni
Apoi sub ai o lista cu prieteni si intr-o paranteza scrie numarul de prieteni. Tine mausul pe "prieteni" fara sa dai click si iti va aparea imediat in dreapta un creion mic albastru si dai click pe el.
Apoi acolo iti va aparea"adauga un membru familiei" dai clic si iti va aparea niste casute.Scrii numele membrilor si in dreapta ai o lista cu "var,matusa,unchi, sora, mama etc " si selectezi pentru fiecare membruhappy

sper ca ti-am fost de folos:*

pup:*

| COLORATTA a răspuns:

Dai la profilul tau si in coltul din dreapta sus iti apare : editeaza-ti profilul. dau acolo si dupa aceea iti apar in stanga mai multe... ce poti schimba la profilul tau. si dai la familie si prieteni. si de acolo scrie ceva de genu: "adauga un membru de familie" si dai clik acolo, cauti pers. pe care vrei sa o adaugi, si selectezi gradul de rudenie. atat. e simplu. big grin

| Keepitpink a răspuns:

Dai sus unde ai tu scoala si alea scrie editeaza profil. Dupaia vezi ca in stanga iti apare, informatii familie.Dai acolo si unde iti apare in chenarul ala cu casuta goala scrii cine vrei sa iti fie frate sau sorasi dai salveaza informatiile jos si gata:*

| Noname1465 a răspuns:

Dai acolo la editare profil dupa aia la prieteni si familie.Acolo primadata iti apare stare civila dupa care familie si acolo scrii numele celui dorit si alegi sora, frate, verisor:*. Funda?

| Marinutsa a răspuns:

Trebuie sa le cautii pe facebook>>. unde e banda aia albastra si scrie facebook pe ea este un loc unde poti scrie si acolo e scris Cauta sai klic si scrii cum ii cheama