| BlackR0se a întrebat:

=D.
Ce faceti in timpul pauzelor la scoala?
Adica...eu am o problema cu niste colegii si nu prea ma mai "distrez" atat de tare big grin.
Fundita pentru cele mai multe idei :*

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

De ex eu:
-merg afara si stau la povesti cu colegele/colegii sau fetele/baietii din alte
clase
-imi iau guma de la chiosc
-merg pe strada la plimbare (cand mai reusesc sa ies
-sterg tabla
-ascult muzica
-mai in termin (copiez) temele cand trebuie

6 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Heloou laughing Poi in pauza vorbesc cu colegele (shopping, baietihee hee) Spal buretele si sterg tabla. Cant happy Spunem bancuri, ghicitoriwinking

Răspuns utilizator avertizat
| underc0ver a răspuns:

Pai:
Ies afara in fata scolii.
Joc imvarte sticla.
Intru pe net de pe telefon pentru ca stiu parola de la Winlanul scolii:pe
Stau si fac temele, ca acasa sa pot sa ma joc in voie pe PC.
Fac ritualuri(impreuna cu colegii)Bloody Mary dar nu se inampla nimica.
Fac parkour in clasa.(parkour este un fel de sport...cauta pe net)
Sterg tabla.
Vb pe telefon.

Etc...winking fundita?

| SuntFata a răspuns:

Mmda.am aceeasi problema la pauze sunt niste 'fete'care ma enerveaza rau de tot nu stiu ce au ca mine ca nu le-am facut nimic da ele nu ma suporta [si sicer nici eu pe ele]cea mai buna modalitate e sa stai ca un prieten/o prietena si sa pierzi timpul ca el/ea si sa nu-i bagi in seama pe cei care te supara eu asa fac si imi e mai bine ca niciodata nici nu simp ca ar mai fi la scl incearca si u

| mihai9090 a răspuns:

LA pauza daca serios imi termin temele de acasa sau le copii mai bine spusbig grinbig grinbig grin

| mihai9090 a răspuns:

Parkour prin clasa?big grinamuzant