| qMisaki a întrebat:

Hey TPU... Daca instalez programul " cheat engine " SE DESCHIDE CU TOT CU CALCLATORUL? Adica cand deschizi calculatorul apare imediat si cheat enigme?
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri în start, scrii la run MSCONFIG, se deschide o fereastră, dai în meniul ei la Startup, debifezi ce vrei să nu se mai deschidă odată cu pc, dai apply, ok.

vezi sa nu te apuci sa închizi toate alea unele îi trebuie windowsului ca să ruleze, debifezi doar ce eşti sigur ca nu îţi trebuie şi cunosti dacă este necesar sau nu...baftă!

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Am avut programul acela in pc si nu se deschidea deodata cu pc
doar daca dai de la optiuni sa se deschida deodata cu pc.

| qMisaki explică:

Ms mult, dar.de unde se seteaza astea? Cn spune ia funda!

| Bianca29_9665 a răspuns:

Nu mie nu-mi apare adica conteaza si de setarile pe care le faci la instalare sau dupa. Funda?batting eyelashes

| Deniix260 a răspuns:

NU la mine cel putin nu se deschide cand deschizi calculatorul.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă nu, dar si daca se deschide se poate seta din windows aplicaţiile care să le deschidă cand îl aprinzi...