| FunnyGirl123 a întrebat:

Daca voi locui in america pot vorbi engleza britanica dar cu accent american? Adica m-ar intelege cei de acolo? Funda!

2 răspunsuri:
| lVlad a răspuns:

Da, doar ca ar intelege ca si cum noi am vorbi cu moldoveni..."si fashi wai"laughinglaughing

| Dubizz a răspuns:

Dacă nu ești originală din UK e cam greu sa vorbești cu accent britanic...Sunt două feluri de engleza : EnglezaBritanică si EnglezăAmericană. Deci poti vorbi cu accent american happyFunda? puppy dog eyes