| Krystina0xd a întrebat:

Hey,TPU! Daca vreau sa imi fac o manichiura cu steaguri obligatoriu trebuie sa merg la manichiurista sa mi le faca sau pot si singura acasa?

Răspuns Câştigător
| Anee94 a răspuns:

Steguri gen al marii britanii? pai daca ai talent, destule culori si rabdare le faci acasa singura, ( te sfatuiesc sa te uiti la tutoriale de pe youtube care sunt foarte folositoare, iti arata cum sa le faci) daca nu, te poti duce la manichiurista ( dar te costa). Funda?