| alexa1020 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee..Sunt eleva si imi caut un job part-time..Sunt din apropiere de targoviste m-am uitat pe net si n'am gasit nimiccrying numai joburi full time,,sad dar nu vreau sa'mi las scoalasad. unde sa intru sa gasesc sau ce sa fac?

1 răspuns:
| LucianP a răspuns:

Depinde ce varsta ai.eu de exemplu de 1 an si ceva lucrez ca ospatar part time, am program de la 2 pana la 6 seara, si am salariu de 8.destul de bine, singurul dezavantaj e ca lucrez 3 week-enduri din luna, in rest e perfect.(sunt pe profil te ospatar bucatar si pentru mine a fost usor sa ma angajez acum depinde...)