| svgxgarden a întrebat:

Hey TPU!
de ceva timp imi place de x, am fost colegi in clasele I-IV. odata m-a intrebat daca imi place de el si eu am spus ca poate, si el a spus ca el nu ma iubeste. dar mereu cand intra pe mess o intreaba pe prietena mea daca imi mai place de el, si cand il vad la scoala imi zambeste si se uita la mine. cand e in spatele meu, vine paralel cu mine, il salut, el nu raspunde, sta cu privirea in jos si zambeste. oare ma place? pls raspuns! dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| DoLyy a răspuns:

Ei draga mea eu zic ca baiatul te place dar e genul care e mai greu de cucerit nu vrea sa se vada ca te place incearca sa fii si tu mai ambitioasa si daca chiar il placi fa ceva cat mai curand cu putinta ca asa mi s-a intamplati si mie am astepta sa faca e primul pas si nu a focut caci a aparut o noua fata in viata lui asa ca ...ai grija

2 răspunsuri:
| BadBoyy a răspuns:

Parerea mea este ca da! te place.pentru ca de obicei asa fac baietii nu arata intotdeauna ce simt. Poate baiatul e timid si de asta nu iti raspunde la salut. funda?

| andreeagabriela a răspuns:

Ma daca te place e bine da baiatul mie mi se pare cam afemeiat adica cred eu (sper sa ma insel) ca e genul de baiat care crede ca toate fetele il plac. daca el te place e bine da cand ai explicat uh nu ai specificat daca iti mai place de el ci doar ca TI_A PLACUT in clasele 1-4 deci mai intai cunoasteti sentimentele tale si apoi sa te intereseze de soarta lui.big grin sper ca te-am ajutat big grin:*