| prajiturica_7040 a întrebat:

Ok, poate suna a cliseu vesnica intrebare"oare ma place?" dar totusi am nevoie de un raspuns imi place de X de mult timp ce nu inteleg eu este faptul ca spune ca nu ma place pe mess, dar in realitate face exact contrariul, cand ma vede se uita foarte insistent la mine, sta mereu in preajma mea, odata eram la magazin si m-a vazut si eu dansam si el venea din ce in ce mai aproape de mine invartindu-se.Intre timp m-am imprietenit cu o fata care este si foarte buna prietena cu el asa ca i-am povestit de el, si ea i-a spus ca il plac...de atunci o tot intreaba de mine, daca il mai plac, care e treaba cu mine? etc. Pe mess i-am dat add si am vorbit de cateva ori sau am incercat sa vorbesc cu el :cand i-am zis buna prima data nu mi-a raspuns, a doua oara la fel, a treia mi-a raspuns spunandu-mi ca nu poate sa vorbeasca cu mine, sa nu ma supar pe el si ca nu ma place ok am inteles, nu ma place de altfel nici nu e obligat sa ma placa prin simplul fapt ca eu il plac, dar nu inteleg de ce se tot uita la mine si de ce o tot intreaba pe prietena mea de mine vreau sa incerc sa ma apropii de el dar nu prea stiu cum din moment ce el mi-a spus ca nu poate sa vorbeasca cu mine chiar am nevoie de un raspuns pentru ca intr-un fel sau altul tin la el...va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| tsimo a răspuns:

Dupa cate vad eu...esti un pic disperata.Incearca sa te calmezi si sa nu-i mai acorzi atata atentie.De obicei la baietii functioneaza chestia asta.cand vad ca fata nu mai vine la ei sau nu mai e asa interesata. ceva nu e bine si asta ii ademeneste sa descopere.Nu zic ca e varianta cea mai buna dar poate fi luata in considerare.Si inca o chestie: nu mai zice tuturor ca iti place tipul.ca risti unele barfe sau chiar rautati. Fetele sunt rele.