| Puckauca a întrebat:

deci.am o problema cu messu.am yahoo messenger 10 si cand imi intru pe mess imi sta vreo 7-8 minute si imi da o fereastra cu send error report si don't send si pe oricare as da imi iese de pe mess.am sters mesu si l-am reinstalat din nou.nu a mers, am luat alt messenger si nu a mers.am luat de la primul mess pana la ultimul dar nimic...am schimbat si windowsu la pc dar degeaba. ce sa fac? nu am virusi in calculator.nu mai stiu ce sa fac.HELP plss Fundaaalove struck scuze categoriabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Inchizi messul,apoi dai click pe Start-executare, scrii-regedit, dai OK-click pe HKEY CURENT URSER---Softwore------Microsoft---Windows---CurentVersion---Internet Seting---ZONE dai delete aici si pornesti messul.Asta e tot! Bafta!