| PoWRObert a întrebat:

Deci... imi place de o fata foarte mult si ne cunoastem pentru ca parintii nostri sunt prieteni. Problema e ca nu stiu daca ei ii place de mine si as dori sa stiu cum sa fac sa aflu daca ii place de mine. Imi puteti da niste sfaturi ( mai ales fetele, ce ati vrea de la un baiat sa faca si alte chestii din astea ) dau Funda garantat si vot pentru fiecare

Răspuns Câştigător
| PandaEm a răspuns:

Deci...in primul rand ai putea observa asta dupa felul cum se comparta cu tine... daca iti zambeste cand te uiti la ea sau cand o intrebi ceva e clar ca si ea te place.[cel putin eu asa procedez] sau daca preferi alta modalitate de a afla intreab-o chiar tu>spune-i ca tu o placi si vei afla

2 răspunsuri:
| funyartist a răspuns:

Sunt sute de modalități prin care sa afli eu iti dau doar 3 ca arte îmi vin in cap ( apropo sunt fata deci) 1. poți pune pe cineva sa intrebe pentru tine sau poțiur si simplu sa flitr. Cu ea si dace te respinge ai asta e. 3. poți sa o intrebi dacă ii place de un băiat si-ar putea da seama ca o placinta si ori sar da la tine or te ar respinge

| teodora2001 a răspuns:

Pei fa sa para ca te place sau ceva de genu sa vina din greseala peste tine sau din astea si intreab-o intr-o zi daca ea te place dar nu face o fata care o fac aproape toti baietii ca sa-si dea seama ca tu o placi.Si daca zice nu si tu nu esti sigur de raspuns pune un prieten dar fi sigur ca ointreaba de zeci de mii de ori ca la mine toate fetele ma pun sa ii intreb pe "iubitii" lor daca le plac deci stiu sa reactionez sper ca te-am ajutat