| Daix a întrebat:

Hey TPU,deci la liceul meu e un tip,e drăguț el asa,are iubita,dar tot îmi da acel sentiment ca ma place(mie îmi place de el)
De exemplu, astăzi cumva aveam mana și el m-a luat de mana (cu degetele încrucișate sub pretextul ca dam noroc,și apoi mi-a luat mana sa o măsoare cu a lui.
Apropo, încearcă sa facem eye contact dar eu îi resping din instinct asta.
Voi credeți ca ma place?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baietii incearca oricănd si oriunde. Dacă pică, pică.
Dacă nu, au unde să meargă.

| Daix explică (pentru darrio2007):

Nu știu ce sa zic...tot sper sa nu își încerce doar norocul.

| Miruna333 a răspuns:

Cum s-a spus si in celalalt comentariu, isi incearca norocul.

| Daix explică:

Are 2 fete în clasa cu care se înțelege foarte bine și le-a spus intr-o zi ca a avut un vis, de atunci cele 2 prietene când e prin apropierea mea spune:visele pot deveni și realitate