| anonim_4396 a întrebat:

deci luna viitoare o sa-mi fac ziua si m`am gandit sa-l invit si pe tipul de care imi place...tin sa mentionez ca noi am fost impreuna si ne-am despartit apoi pentru ca am facut eu o prostie oricum ideea e ca vreau sa-l impresionez cumva vreau sa se simta bine la petrecere. Cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac adica mai mult dressy sau ceva casual (pentru fete) si ar trebui nu stiu sa jucam niste jocuri ceva pe langa dans ma gandeam sa jucam clasic adevar si provocare, dar ce altceva sa mai facem? El este mai mare ca mine cu vreo 2 ani si un pic si chiar vreau sa il impresionez deci ce credeti ca ar trebui sa fac? cel mai clar raspuns fundawinking

2 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Imbraca-te in ceva in care te poti misca libera si sa te simti confortabil. De preferat tinuta casual. Pe langa adevar si provocare puteti juca sticluta cu otrava pe saruturi.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?puppy dog eyes

| oOBiiuKillYouOo a răspuns:

Eu iti pot spune sa te imbraci Casual pentru ca baietilor le plac fetele cum sa spun cat mai naturale, eu consider ca nu trebuie sa faci nimic special pentru al impresiona doar sa fi tu insati si sa zambesti si sa razi destul de des. A-ti putea juca si flori fete sau baieti, sticluta... sper ca te-am ajutat :*