| DeeaSiAjunge a întrebat:

Duminica voi merge la o petrecere si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Acolo va fi si un baiat de care imi place si as vrea sa il impresionez. Si as mai vrea, daca puteti, sa imi spuneti si cateva jocuri(gen adevar sau provocare) prin care sa ma pot apropia de el. Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| oo3 a răspuns:

Daca el te va placea asa cum esti nu trebui sa-l inpresonez; cu ce te imbraci sau; jocuri de gen provocator asa cum zici tu;;; Poate isi va schimba parea daca e serios la ce vrei tu sa faci eu iti doresc bafta.