| AlexRo112 a întrebat:

:*

Deci, sunt indecisa in privinta profilului pentru liceul la care vreau sa merg. Ma atrage foarte mult Stiintele Naturii, pentru ca materiile la care ma descurc eu sunt Biologia si Chimia.

Vreau sa dau la Colegiul National Nicolae Iorga, din Valenii de Munte, Prahova. Este un liceu foarte bun, da am auzit zvonuri ca profilul asta e unul dintre cele mai proaste. E cineva de la acest liceu care stie cam cum este colectivul de la Stiinte in general? M-ati ajuta enorm happy

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Zarzarica96 a răspuns:

Daca tie iti place acest profil care ar fi problema ce spun altii? Daca intri la un liceu foarte bun sigur e un profil bun. Nu mai asculta aberatiile/ zvonurile astea fara sens. Cand ai sa intri la profil ai sa vezi singura daca este bun, sau nu. In caz poti sa te muti, nu este nici o problema