| Mally98 a întrebat:

Hey TPU!
Din greseala am instalat ceva program.laughing pe mess..si acum cand pun laughing imi apare o fata mare...Nu stiti cum sa il scot? happy

2 răspunsuri:
| InUtZaaa a răspuns:

Intri pe mess si intra sa vorbesti cu cine dai pe unul dintre emoticon si in partea dreapta o sa iti apara o cheie dai pe cheie si o sa iti apara CONFIGURATION o sa iti fie bifate toate sau cateva din ele si le deselectezi pe toate dupa nu o sa mai ai probleme:d
bafta:d sper ca te-am fost de ajutorwinking

| krazyboy47 a răspuns:

Dai la StartMenu->Control Panel->Uninstall Programs->(si acolo cauti programul pe care l-ai instalat, dai click dreapta pe el si dai Uninstall). Sper ca ti-am fost de ajutor... Funda? big grin