| McDonalds a întrebat:

As vrea un program cu care sa scot pe cineva de pe mess.

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca te referi la a scoate pe cineva din lista ta, atunci sa stii ca nu ai nevoie de nici un program doar de un click dreapta pe nume si un delete.
Daca te referi la a scoate pe cineva de pe mess ca si cum ai da "sign out" in locul lui atunci sa stii ca nu exista asa ceva.

| azkan a răspuns:

Poti sa scoti pe oricine de pe mess fara vreun program. Probabil te referi la a te scoate din lista cuiva de messenger. Pentru asta iti recomand DAB3 e foarte usor de folosit. Bafta