| Star99 a întrebat:

Dupa cum bine stiti maine este valentine`s day.La scoala trebuie sa facem o urna unde trebuie sa punem felicitari cu diferite urari de valentine`s,iar fiecare trage o felicitare nestiind a cui este asa ca vroiam sa ma ajutati cu o urare, dar nu gen"te iubesc, inima mea fara a talaughing" urari pentru colegi. Sper ca ati inteles la ce m-am referit.Please! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Iti doresc o zi de sf Valentin frumoasa... Pt colrgutul/coleguta mea dra/a happy

1 răspuns:
| qweer a răspuns:

Bun [ buna ] sau rău [ rea] tu eşti tot colegul [ colega] meu [ mea].