| Sweetyass a întrebat:

E o melodie rock cantata de o trupa de 4 baieti care sunt intr-un joc video apoi revin la realitate si la sfarsit solistul cade in niste flori ( nu mai tin minte ce erau)...Stiti melodia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este Red hot chilli pepers-californication

| Sweetyass explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult Georgiana!

| georgiana967 a răspuns (pentru Sweetyass):

Cu placere, scuze ca am rasp de 2 ori, dar prima oara mi-a aratat ca raspunsul nu se afisasebig grin

4 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

Red hot chilli peppers-californication... chiar acum o ascultam http://www.youtube.com/watch?v=-DHY7BiFm-E&feature=related

| georgiana967 a răspuns:

Red hot chilli pepers-californication?
Nu garantez ca e aceasta dar este cu joc videobig grin