| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa sterg o intrebare sau mai multe pe care le-am postat? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact Trimiti aici link-ul cu intrebarile respective catre un admin si ei o sa o sa le stearga intr-un interval de 48 de ore (adica 2 zile). Te pup, Buburuză!

1 răspuns:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Poti trimite un mesaj (la contact) cu link-urile intrebarilor si cu rugamintea de a fi sterse, dar nu e sigur ca mesajul va fi luat in considerare (deoarece, zilnic, sunt trimise multe mesaje si e greu sa fie toate verificate). Mai usor e sa iti raportezi singura intrebarile respective si sa mai rogi pe cineva sa le raporteze. In cazul asta se vor sterge.