| XzXzXz a întrebat:

Este v-ba de un baiat care inainte zicea ca ma iubeste si alte chesti si acum vorbeste foarte urat cu mine zice ca imi era rusine sa vorbesc cu baieti si alte chesti este adevarat eramm putin mai timida dar nici chiar asa acum m-am schimbat foarte mult si nu stiu voi ce ziceti de ce credeti ca vb-ste asa cu mine?

Răspuns Câştigător
| inlovewiththerainbow a răspuns:

Ei bine, e clar că nu te-a iubit cu adevărat. Deloc. Adică, faptul că-ți reproșează timiditatea, e. absurd. Cel puțin din punctul meu de vedere. O persoană care te iubește, te acceptă așa cum ești. Dacă s-a îndrăgostit de tine, s-a îndrăgostit de cine ești tu de fapt, de calitățile și defectele tale. Și dacă te-ai schimbat, atunci nu ar trebui să-ți mai pese de asta.
Dacă vorbește urât cu tine, te ignoră, etc., mergi mai departe, e evident că o relație e un eșec happy

1 răspuns:
| XzXzXz explică:

Mersi