| Narcysa a întrebat:

Eu am facut un desen pe o foaie de desen foarte mare(50/70) si mi-a ramas foarte mult loc liber. Tema desenului este "Viitorul in mainile tale". Am desenat o planeta, niste maini, un soare, o luna, nori, multe chestii... Dar a ramas spatiu gol. Ce pot sa mai desenez?

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Fluturi, flori, o navă spațială etc

| UnSimpluGand a răspuns:

Ai putea sa mai scris ceva...o poezie sau niste citatepe care sa le scris pe o colemeta[desenata de tine evident] si appnu uita sa desenezi stelute daca inca nu ai facut-o

Sper ca ti-am fost de folos

Funda?

| GumitzaDePepene a răspuns:

Pai,poti desena semnul pacii,niste copii care se tin toti de mana, niste steaguri cu diferite tari, un porumbel cu o creanga de maslin in cioc...

| misumisu a răspuns:

Deseneaza intr-un colt indepartat un trecut istoric si in fata ceva ecologie si copii

| Mary_5158 a răspuns:

Poare citeva mini imagini cu oameni fericiti
ex, mama si copilas in brate, doi copii jucindu-se...