| PrEtTyAnGeL a întrebat:

eu si prietenele mele vrem sa incepem un blog, vrem si noi un nume mai interesant si vrem sa facem ceva nou, ce nu a facut niciun bloger.dau funda+vot

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Pai... numele il alegi abia dupa ce ai ideea. Asa e logic si corect;)
Dupa ce le ai pe ambele, recomand www.ucoz.ro pentru ca-ti ofera mult mai multe posibilitati sa faco acel "ceva nou" pe care-l vrei :)

| GabyB94 a răspuns:

De ce nu ii zici 'ceva-nou'?
Poti incerca sa-l crezi pe http://www.webnode.ro/ uita-te la sabloanele mai noi

| Lorodana a răspuns:

Daca ai gasi "acea idee" de a face ceva ce nu a m-ai facut nici un blog-er sau site, ai fi milionara in euro, tota lumea cauta astawinking