| Anonimus937382 a întrebat:

Hey TPU, eu sunt foarte fascinat de extratereștrii și am văzut sute de documentare despre ei, am citit despre cazuri cu oameni care au fost răpiți de extratereștrii, dar nu știu ce să zic. Oare credeți că unde în universul asta, care are miliarde de galaxi și de planete exista ceva peste om? Am scris din nou aceasta întrebare, pentru că, poate primesc mai multe răspunsuri. Dacă și tu ești pasionat de extratereștrii scrie-mi în privat sa discutam despre ei.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil exista alte fiinte in univers care pot fi si superioare oamenilor. Este atat de vast universul. Gandeste-te doar cum a aparut viata pe pamant...asemanator ar fi putut sa apara si pe alte planete si sa fi avut o evolutie diferita fata de noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți dai seama că în imensitatea Universului nu avem cum sa fim doar noi. Acu ce forma de viață au ăilalți cine știe. Da de rapit nu cred că ne a răpit niciun omuleț verde până acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt neapărat pasionata de extratereștrii, nu am fost niciodată. Am citit și văzut clipuri despre ei.
Părerea mea e că nu sunt exact așa cum îi portretizează mass-media, adică omuleți verzi și slabi.

| Anonimus937382 explică:

Undeva *