| cezcez a întrebat:

Eu trebuie sa plec in Grecia iar eu fumez si vreau sa imi iau un pachet si sa plec cu el in Grecia, cum il pot lua cu mine fara sa ma prinda parintii! dau funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tocmai in Grecia ti-ai gasit? Zici ca este al insotitorului cu care pleci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e asa imporatant pachetul ala de tigari atunci le zici la ai tai de el si gata

| RobertMoon a răspuns:

Întrebarea este cum fumezi tu în Grecia fără să te prindă, ascunsul pachetului e ușor.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Si daca nu fumezi 7 zile ce se intampla?
Vointa ta chiar nu exista?