| sorynache a întrebat:

Care ma amuta si pe mine cu ceva dau fundita love struck am 16 ani si vreau sa plec cu cineva in grecia. Are acelasi nume de familie ca si al meu. pot iesii numai cu buletinul sau trebuie si procura? cine ma ajuta primeste fundita :X

1 răspuns:
| adddaa a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.
Parintii tai trebuie sa-i faca tipului cu care pleci procura, cum ca sunt de acord sa te lase sa pleci din tara cu el. Si poti iesi pe baza buletinului, nu-ti trebuie pasaport, pentru ca suntem in UE. happy
Sper ca te-am ajutat, pupici :*