| 97vampir79 a întrebat:

Funda. As vrea sa stiu, daca imi dau comanda de o carte de pe net, este mai mare? Adica, mi-am luat cartile "Jurnalele Vampirilor" de la revista BRAVO, si sunt mai mici, iar in librarii sunt cu copertile cartonate si nu vreau asa. As vrea as le iau mici. Cand le iau de pe net cum sunt? Cu copertile cartonate mai mari? Sau mai mici cu copertile din plastic? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Depinde! Sunt asa cum ti le arata in poza de site-ul de unde vrei sa le comanzi.