| xXShadowHunterXx a întrebat:

funda:X...ma plictisesc asa ca va propun un joc: Dce ati zice de niste VS-uri: D adica din desene si animeuri. ceva gen naruto vs ichigo sau meteo L-drago vs Hell kerbecs...prima e din naruto si bleach iar a 2a din beyblade. vreau si argument nu dor chesti ca,, naruto ar castiga-_-" astept parerile voastre si noi VS-uri de la voi cel cu parerile cele mai bun si vsurile cele mai originale castiga

1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Naruto pentru ca este mai cunoscut, iti aduce aminte de copilarie si poti inavata ceva.
Iar celalalt anime nu-l stiu =]]