| GwenS a întrebat:

fundaaaaaaaa:]. deci as vrea sa stiu cate sezoane are Supernatural in TOTAL! deci stiu ca pana acum are 6 sezoane pe care le-am terminat si stiu ca prin septembrie trebuie sa apara si al saptelea. dar dupa? vor mai fi si alte sezoane?big grin

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Nu se poate stii de acum pentru ca producatorii nu dezvaluie astfel de informatii decat daca urmatorul e chiar ultimul sezon, plus ca mai exista posibilitatea sa fie anulat (desi nu e cazul, Supernatural e destul de popular).