| alealexuta a întrebat:

imi da si mie cineva poze cu VILA DELIA din eforie-sud..Si repet vila delia nu pensiunea sau hotel..VILA DELIA EFORIE-SUD Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres funda? te rog eu ti-am dat!

2 răspunsuri:
| Gabi_Băă_1998 a răspuns:

Da. eu sunt seful la vila delia adauga-ma pe facebook sau pe yahoo messanger sri.lanka112@yahoo.com am poze si toate adresa tot iti dau https://www.facebook.com/gaby.bodea.37?ref=tn_tnmn

| alexandrusmcherul a răspuns:

Buna cautama pe drm.bodea@yahoo.com si vorbim despre vila delia si eu am fost acolo