| Dienuttza a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri de maxim un rand ..scurte si frumoase!:* Multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Carmy21 a răspuns:

Bună. Am aici câteva mai romantice laughing
Nimic nu`si mai are rostu`.
Deja la mine in telefon apari'' fostul`.
Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis
ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.
Daca imi pare rau de ceva in viata mea.
e ca ti'am zis sa pleci cand te puteam ierta.
Incearca macar sa te uiti la mine, la jumatatea pierduta din tine.

| Pillion a răspuns:

Dragostea este ca un razboi - usor de inceput si greu de terminat, Te iubesc prin gand, cuvant si fapta, Când iubeşti trăieşti, în rest. doar exişti, Ea: Descrie-ma in doua cuvinte... El: A mea!, Ceai?, Cafea? Dragoste va rog, 3 lingurite!,Visele in care esti tu - sunt cele mai placute,Impartim zambete tuturor, Insa inima doar unui singur om, NU am nevoie de tine,dar am nevoie de NOI, Numele tau e scurt. Dar ocupa tot spatiul din inima mea, Pretuieste acum! dar nu peurma., In viata nu conteaza unde te afli, ci pe cine ai alaturi, Prietenia sfarseste acolo unde incepe neincrederea., Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung, Adevarata prietenie nu cunoaste invidie

Sper ca te-am ajutat happy