| AnaMaria12 a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri frumoase. Funda la cele mai multe si frumoase.Ms anticipat.

1 răspuns:
| Niccoollee a răspuns:

Indrazneste sa fii altfel. Indrazneste sa fii TU!

Cu totii suntem de acord cu ideea frumusetii interioare... Dar Lesinam dupa ambalaje.

E minunat sa iubesti si sa fii iubit. Nu iti fa probleme! Cineva acolo te iubeste si pe tine!

Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

Sunt gata sa traiesc o alta viata ...Sunt gata sa le afisez javrelor o alta fata!winking

Cui ii pasa de tine, ramane acolo chiar si cand gresesti; te invata, te corecteaza..si te iarta.

Stii care este partea buna atunci cand pierzi sau iti este luat ceva? Ca vei fi atat de orgolios sau atat de scarbit, incat nu il vei mai vrea inapoi.happy

EL o iubea pe EA! Ea il iubea pe EL!
Toti stiau asta! Inafara de ei doi!

Fara glume, toate curvele vreau sa moara-n somn!
Io o viata o am si pe aia no so dorm... \M/

Nu mai sunt tipa cu slabiciuni de alta data. Acum sunt slabiciunea altora happy.

Nu, nu mai e ea, fata ce tacea! Astazi iti spune pa! Ieri poate`i pasa